Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Karpat Akatemia - KooKoo U20 Typy

Odświeżać
Zakończone 07/03 09:00
Country: Finlandia
League: U20 SM Sarja

Przegląd meczu

07.03 - dzień, w którym Karpat Akatemia i KooKoo U20 zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Finlandia pod auspicjami turnieju U20 SM Sarja. Gra rozpocznie się o 09:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.

H2H i poprzednie wyniki

Karpat Akatemia i KooKoo U20 mierzyli się ze sobą na lodowisku hokejowym kilka razy, przy czym Karpat Akatemia wygrał mecze 0, a KooKoo U20 wygrał 1 z rozegranych 1. Różnica między zdobytymi bramkami a bramkami straconych we wszystkich rozegranych meczach to 0-3. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 19.12.25, a końcowy wynik to 3:0.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
0
1

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Karpat Akatemia
KAR - %
KooKoo U20
KOO - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Karpat Akatemia

6 / 10 ostatnich meczów Karpat Akatemia we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

KooKoo U20

3 / 10 ostatnich meczów KooKoo U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Postaw:1x2 - Z1

Karpat Akatemia

4 / 10 ostatnich meczów Karpat Akatemia we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

KooKoo U20

3 / 10 ostatnich meczów KooKoo U20 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z1

Karpat Akatemia

4 / 10 ostatnich meczów Karpat Akatemia we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

KooKoo U20

2 / 10 ostatnich meczów KooKoo U20 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z1

Karpat Akatemia

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Karpat Akatemia nie zremisowało

Karpat Akatemia KooKoo U20

1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win

KooKoo U20

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach KooKoo U20 nie zremisowało

Postaw:Podwójna szansa - 12

Karpat Akatemia

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Karpat Akatemia nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Karpat Akatemia

4 / 10 ostatnich meczów Karpat Akatemia we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Karpat Akatemia

1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Karpat Akatemia

KooKoo U20

6 / 10 ostatnich meczów KooKoo U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

KooKoo U20

1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem KooKoo U20

Postaw:Zwycięzca - Zespół 2

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 07.03.2026 18:42

Karpat Akatemia przegląd

Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Karpat Akatemia są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 3.8 strzelonych bramek na mecz i 3 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 6.8. Z tych 10 meczów, Karpat Akatemia wygrał 6 meczów i przegrał 4 meczów. Klub zdobył 38 goli i nie trafił 30.

KooKoo U20 przegląd

Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył KooKoo U20. Drużyna wygrała mecze 6 i przegrała mecze 4 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 2.7 goli na mecz i 2.6 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 5.3. KooKoo U20 strzeliło 26 goli i straciło 27.

Przepowiednie meczów

Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Karpat Akatemia i KooKoo U20 przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 2.32, jeśli zakład wygrywa.

07/03/2026

Karpat Akatemia

09:00

KooKoo U20

Bet:1x2 - Z1

Kursy:2.32

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 07.03.2026 18:42